AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hiçbiri? & Hepsi?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
rdsprt
Moderetör Subay
Moderetör Subay

Erkek Mesaj Sayısı : 16
Tuttuğunuz Takım : BJK

MesajKonu: Hiçbiri? & Hepsi?   Cuma Ara. 12, 2008 8:54 pm

Denemelerimden biri;

Hiçbiri mi? Hepsi mi ?

Hayatımda bazen düşünürüm acaba bunu istiyor muyum acaba bunu hak ettim mi acaba sonucu ne olacak hepsi mi olacak yoksa hiç birimi

Zaman zaman zora düştüğüm olur,bazen de şansım sayesinde o durumdan kolayca sıyrılırım Her ne olursa olsun umudumu kaybetmemeye çalışırım

Bugün takvime baktım ben doğalı 24sene olmuş Zaman ne çabuk geçmiş o ufak tefek şey zamanla büyümüş olgunlaşmış herşeyi kavramaya anlamaya çalışmış hedef bulmus o yolda hala ilerliyor

İnsanların hepsi acaba hayatlarında acaba hiç geriye dönüp yaptıklarına,nerden geldiklerine ne olduklarına bakıyorlar mı ? Yoksa eski eskide kaldı herşey ileri de mi diyorlar Hepsi mi hiç biri mi ? Yoksa herşey hiçbirşey mi anlam teşkil ediyor

Felsefe yapar gibi oluyorum bazen sık sık gülerken buluyorum kendimi ne mutlu ki bana hala gülebiliyorum hala sahip olduklarımın değerini anlayabiliyorum

Bazen çok ağlıyorum bazen de çok gülüyorum hayat bu ya aldın mı hepsini ya da aldın mı hiçbirini diyerek sürekli beni sınıyor,sabrımı deniyor Neyse ki biraz sabretme gücüm var

Gün geçmiyor ki sokakta gördüğüm,okulda gördüğüm ya da başka bir yerde gördüğüm insanları tuhaf karşılamayım Hepsi nedense artık bana tuhaf gibi geliyor İnsanlar sahi ne kadar değiştiler değil mi ? Kime göre değiştirler bana mı başkasına mı yoksa yoksa sanırım hiçbirşey

Herşey ama herşey içinizde öyleyse 1 sn bile kaybetmeye değmez ben burdaysam bu yazıyı yazıyorsam bilin ki benim şu sn görevim bu ve siz şuan bu yazıyı okuyorsanız 1 sn bile bana değer verdiniz işte bu bile benim mutlu olmama yeter

Öldüğünüz zaman hiçbirşey yapmış bir insan olacağınaza herşeyi yapamasanız da elinizden geleni yapın
Kullanıcı profilini gör

Hiçbiri? & Hepsi?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GRUP HEPSİ KIZLARI NERELİ
» Grup Hepsi Mi Yoksa Grup Venus Mu